Založ si blog

Objav ktorý dokáže zvrátiť klimatické zmeny ! !!

„Len ak sa oslobodíme spod vplyvu autorít, môžeme dosiahnuť to, čo tieto autority pokladajú za nemožné.“

(Pavol Nemeš)

 

Paradoxom je, že naozaj jednoduché riešenie, ktoré dokáže vyriešiť problematiku otepľovania sa našej planéty naráža na chladnú ignoráciu tak odborníkov, ako aj médií a verejnosti.

Jedná sa pritom o objavenie chyby v jednom zo základných fyzikálnych zákonov a vo fyzike sa takýto objav nazýva fyzikálnou revolúciou.

Výsledky sú také neuveriteľné, že ich všetci odborníci, teda autority považujú jednoducho za nemožné.

Ide o dokázanie toho, že odstredivú silu je možné rozdeľovať a usmerňovať požadovaným smerom z čoho vyplýva, že je možné zostrojiť zariadenie, teda napríklad generátor, ktorý produkuje niekoľkonásobne viac energie, než jej je potrebné na pohon takéhoto generátora.

Takéto tvrdenie sa samozrejme zdá každému nereálne, ale pozrime sa na fakty:

1.- matematické prepočty potvrdzujú, že takéto zariadenie z matematického hľadiska funguje.

Pritom samotní fyzici tvrdia, že matematika je rečou fyziky, ale to zrejme len vtedy ak sa im to hodí a neodporuje to ich presvedčeniu o nedotknuteľnosti fyzikálnych zákonov, ktoré sú pre nich sväté.

Vypísal som dokonca odmenu 10 000.- Eur tomu, kto moje matematické prepočty vyvráti, ale doteraz sa nenašiel nikto, kto by dokázal, že som v prepočtoch urobil chybu.

2.- toto zariadenie funguje v simulačnom programe.

Vytvorili sme dve simulácie a predviedli sme ich profesorovi Mojžišovi z Univerzity Komenského, tu je citát z článku, ktorý bol publikovaný v januári 2014:

„Simuláciu navrhnutého modelu si pozrel aj fyzik Martin Mojžiš, ktorý pôsobí ako docent na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského. Aj keď priznáva, že simulácia pracovala v rozpore s Newtonovými zákonmi, nazdáva sa, že chyba bude v samotnom simulačnom programe.“

link na celý článok:

https://www.aktuality.sk/clanok/243692/revolucia-vo-fyzike-slovak-tvrdi-ze-objavil-perpetuum-mobile/

Medzitým sme vytvorili ďalšie dve simulácie, ktoré dokazujú, že simulačný program pracuje správne a aby sa predišlo podozreniam z podvodu, vypísal som odmenu 100 000.- eur za dokázanie toho, že sme nejakým spôsobom simulačný program manipulovali. Toto som si mohol dovoliť preto, že viem, že simulačný program sme nemanipulovali.

Paradoxom je, že profesor Mojžiš nereaguje na moje žiadosti o konzultáciu, práve tak ako mnoho ďalších fyzikov.

3.- na praktických modeloch sme dokázali, že simulačný program spracováva dáta v súlade s realitou a teda, že odstredivú silu je možné nie len rozdeľovať a usmerňovať, ale aj využívať na pohon tak dopravných prostriedkov, ako aj generátorov.

/Fyzici totiž tvrdia, že odstredivá sila je len akousi zdanlivou silou a že nepredstavuje výkon/

Pre lepšie pochopenie to vysvetlím takto:

Ak máte v odstredivke nerovnomerne rozložené prádlo, tak sa pračka pri odstreďovaní začne chvieť. Toto je spôsobené tým, že odstredivá sila vznikajúca pri rotácii odstredivky tiež nie je rozložená rovnomerne a je to presne táto sila, ktorá rozkýve celú pračku.

Ak by som sa mal vyjadriť sprosto:

Určite mnohí z vás už vyskúšali sexovať na odstreďujúcej pračke. No a teraz si predstavte, že toto rozkývanie, alebo chvenie, či vibrovanie práčky považujú fyzici len za akúsi zdanlivú silu. Lenže každé, aj čo ako slabé chvenie je vyvolané nejakou silou, teda prácou na ktorú je potrebné dodať energiu a teda sa jedná jednoznačne o výkon a v žiadnom prípade toto chvenie, vyvolané práve účinkami odstredivej sily nie je len zdanlivé.

Ale možno vás pobaví predstava toho, ako sa vám nejaký fyzik snaží vysvetliť, že táto sila je len akousi zdanlivou silou a teda že aj prípadný orgazmus, ktorý ste takýmto spôsobom – sexovaním na pračke – dosiahli, je len zdanlivým výplodom vašej fantázieJ.

No a práve túto podľa fyzikov zdanlivú silu je možné usmerniť tak, aby nespôsobovala chvenie, ako napríklad pri pračke, ale aby pôsobila len jedným smerom, takže ak by sme aplikovali takéto rozdelenie a usmernenie odstredivej sily na pračku, začala by sa pohybovať jedným smerom.

Zostrojil som model rotora rozdeľujúceho a usmerňujúceho odstredivú silu a teraz hľadám niekoho, kto je schopný takýto rotor vyrobiť tak, aby ho bolo možné testovať a aplikovať na pohon tak dopravných prostriedkov, ako aj na generátory.

Tu je fotka rotora na ktorej je model s dvomi excentricky uloženými rotormi, ktoré zabezpečujú rozdelenie a nasmerovanie odstredivej sily:

  

Žiaľ mám k dispozícii len ručné náradie – vŕtačku, flexu a tak podobne a priestory, ktoré ponúka panelákový byt, takže hľadám niekoho, kto by vedel vyrobiť podľa tohto modelu takéto zariadenie, aby sa dali merať konkrétne parametre. Bližšie informácie o princípe fungovania takéhoto generátora nájdete na mojej webovej stránke:

http://cms.rovnica-sveta2.webnode.sk/

Ak ste pochopili, ale naozaj len ak ste pochopili a máte záujem akoukoľvek formou sa podieľať na realizácii tohto projektu kontakt nájdete na tej stránke tiež.

Privítal by som aj to, ak by niektoré médiá prejavili záujem konfrontovať tento objav a vynález s odborníkmi z oblasti fyziky, pretože to by značne urýchlilo realizáciu projektu.

Aby neprišlo k nejakým nedorozumeniam, tak si skôr než ma budete kontaktovať prečítajte na mojej stránke niečo o mne v sekcii „o nás“ , pretože môj životný príbeh je naozaj divoký, ale ak si myslíte, že takúto technológiu vám prinesie niekto z odborníkov, ktorí považujú fyzikálne zákony za sväté a odstredivú silu len za fikciu, tak potom čakajte ďalej, možno sa raz dočkáte.

No a chytrákom, ktorí budú mať potrebu komentovať tento článok takým spôsobom, že ma budú označovať za idiota, nevzdelanca a podvodníka odkazujem len toľko:

„Vyvráťte moje prepočty, alebo dokážte, že sme manipulovali simulačné programy a žiadajte si odo mňa odmenu, alebo sklapnite, lebo aj tak nemám čas reagovať na vaše intelektuálne perly“.

Predmetné videá nájdete na You tube pod mojím menom, alebo na mojej webovej stránke.

Pre tých ktorí pochopili:

Dňa 03.01.2018 zaevidoval Úrad priem. vl. SR /patentový úrad/ v B. Bystrici prihlášku patentu s názvom: „Využívanie účinkov odstredivej sily na pohon generátorov“. Tomuto vynálezu bola pridelená spisová značka: PP 1 – 2018.

Zdravím vás a nezabudnite, že ak budete používať pračku na iné činnosti než je určená, nemuseli by vám uznať pri jej poškodení reklamáciu J.

Pavol Nemeš

Aké ťažké je zachrániť tento svet?

14.05.2018

Predstavte si, že je tu možnosť odvrátiť prírodné katastrofy v spojitosti s globálnym otepľovaním, ktoré sa na nás valia kvôli bezmedznej spotrebe energie čerpanej väčšinou z fosilných viac »

Čím vzdelanejší tým hlúpejší?

02.05.2018

Názorným príkladom takéhoto otupenia schopnosti logicky myslieť predstavuje v našej spoločnosti práve naša vedecká elita zo Slovenskej akadémie vied. Títo ľudia sú naozaj schopný potvrdiť, viac »

Trestné oznámenia na Slovenskú akadémiu vied

25.04.2018

PROJECT SAVE THE WORLD „Len ak sa oslobodíme spod vplyvu autorít, môžeme dosiahnuť to, čo tieto autority považujú za nemožné.“ Zostrojili sme zariadenie, ktoré je schopné produkovať viac viac »

George HW Bush

Georgea Busha staršieho opäť hospitalizovali

27.05.2018 21:20

93-ročný Bush starší trpí formou Parkinsonovej choroby a často ho trápia zápaly pľúc a ďalšie infekcie.

Giuseppe Conte

Populisti vládu v Taliansku nezostavia, prezident odmietol euroskeptika

27.05.2018 20:54, aktualizované: 22:00

Hovorí sa o predčasných parlamentných voľbách, ktoré by mohli byť už v októbri.

utečenci, Grécko

Španielsko počas víkendu zachránilo vyše 500 migrantov

27.05.2018 19:30

Počet migrantov, ktorí sa plavia cez Stredozemné more do Španielska, v posledných rokoch výrazne vzrástol, zatiaľ čo poklesol ich prílev do Talianska a Grécka.

Jemen, americké námorníctvo

Americké vojenské lode preplávali okolo sporných čínskych ostrovov

27.05.2018 18:31

Čína udalosť označila za provokáciu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 17
Celková čítanosť: 20065x
Priemerná čítanosť článkov: 1180x

Autor blogu

Kategórie