Založ si blog

Svetový unikát zo Slovenska.

Nie že by som sa chcel pochváliť, ale prvý úspech sa dostavil. Získal som svetové prvenstvo čo sa týka dizajnu knihy.

http://www.topky.sk/cl/100278/1692183/Je-prvy-na-svete–Slovensky-spisovatel-sokuje-tajomnou-pyramidou–vie-zodpovedat-vsetky-otazky

Ďakujem všetkým, ktorí moje snahy podporili jej zakúpením a tiež ďakujem závistlivcom za ich znevažujúce komentáre, ktoré ma donútili vytrvať v mojej práci tak, že som sa dostal až sem.

Moje vynálezy predstavujú tak pre odborníkov, ako aj pre samozvaných odborníkov technológiu z iného sveta a to len preto, že  vedecká elita našej spoločnosti, vrátane Slovenskej akadémie vied jednoducho odmieta prijať fakty, ktoré sú v rozpore s ich presvedčením o nedotknuteľnosti fyzikálnych zákonov.

Viac o knihe, ako aj o odhalených chybách vo fyzikálnych zákonoch si môžete prečítať na tejto stránke:

https://rovnica-sveta2.webnode.sk/

Pavol Nemeš

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rgkpfyGNZTw Krátke video o knihe]

Naučiť sa kontrolovať vlastné sny je jednoduché.

13.03.2018

Veci s ktorými sa denne stretávame prijímame do svojho života ako samozrejmosť a ďalej ich neskúmame, ale veľakrát takto prehliadame možnosti o ktorých sme doteraz ani nesnívali. Predstavte viac »

Toto má byť elita našej spoločnosti?

02.03.2018

Otvorený list na predsedu Slovenskej akadémie vied: Vážený pán Ščepán, Slovenská akadémia vied je financovaná zo štátneho rozpočtu, teda z daní nás všetkých. Na webovej stránke tejto viac »

„Pyramída poznania. “ Znesiete celú pravdu?

26.02.2018

Predstavte si, že by existoval spôsob ktorým by bolo možné dopátrať sa až k absolútnemu poznaniu. Ja tvrdím, že som také niečo objavil. Zdá sa vám to nemožné? Môj objav som podrobil skúške viac »

Google vyhľadávanie, klávesnica, lupa, internet, informácie, hľadanie

Alphabet (Google) výrazne zvýšil zisk až na 9,4 miliardy USD

24.04.2018 01:27

Americká spoločnosť Alphabet, ktorá je majiteľom Googlu, v prvom štvrťroku zvýšila čistý zisk medziročne o 73 percent na 9,4 miliardy dolárov.

NÁRODNÉ CENTRUM SCLEROSIS MULTIPLEX

Národné centrum Sclerosis multiplex, n.o.,

24.04.2018 00:14

NCSM poskytuje terénne sociálne služby, sociálne poradenstvo a po rekonštrukcii objektu bude poskytovať sociálne a rehabilitačné služby špecializované na SM.

Michaela Musilová

Michaela Musilová reprezentovala Slovensko na simulovanej misii na Mars

23.04.2018 22:48

Už šiesta simulovaná misia na Mars pod záštitou NASA a Havajskej Univerzity mala prebiehať od 15. februára až do 14. októbra 2018.

Alitalia

Alitalia mohla dostať nepovolenú pomoc od štátu

23.04.2018 22:38

Talianska letecká spoločnosť Alitalia mohla ťažiť z nelegálnej podpory štátu, oznámila v pondelok Európska komisia. Vyšetrí to.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 14
Celková čítanosť: 15347x
Priemerná čítanosť článkov: 1096x

Autor blogu

Kategórie