Založ si blog

Technológia z iného sveta – pokračovanie.

Aké ťažké je presadiť nový objav zisťujeme stále znova na reakciách odborníkov na naše žiadosti o stanovisko.

Odborníci sa jednoducho vyhýbajú priamej odpovedi na jednoduchú otázku.

Profesor Mojžiš bol ešte ochotný zaujať stanovisko k našim prvým dvom simuláciám, ktoré pracujú v rozpore so zákonom o pôsobení síl sa vyjadril, že sa nám podarilo nájsť chybu v simulačnom programe.

My sme následne vytvorili podľa simulácií modely, ktoré fungujú v praxi a teda dokazujú, že aj simulácie pracujú správne.

Jedná sa o nový druh pohonu, ktorého funkčnosť stavia na hlavu hneď niekoľko fyzikálnych zákonov vrátane zákona o zachovaní energie a predsa, alebo práve preto sa fyzici bránia zaujať k tomuto objavu stanovisko.

Predmetné simulácie a videá modelov sme zaslali na Žilinskú univerzitu. Dočkali sme sa síce stanoviska, ale posúďte sami, či je normálne, aby sa odborníci takto alibisticky vyjadrovali k danej problematike.

Chceli sme, aby posúdili fakty, ktoré potvrdzujú v praxi nesprávnosť záverov vyplývajúcich zo zákona o pôsobení síl, ale dočkali sme sa len potvrdenia stanoviska, ktoré sme dostali od profesora Mojžiša, takže to, že simulácie pracujú v rozpore s fyzikálnymi zákonmi máme opätovne potvrdené, ale k praktickým dôkazom, že takéto zariadenie funguje a teda že simulácie pracujú správne vyjadrenie nie a nie dostať.

Vážený pán  Nemeš,

posielame Vám stanovisko  k Vašej žiadosti o konzultáciu od vedúceho Katedry fyziky Elektrotechnickej fakulty UNIZA pána prof. Pudiša, PhD.

Srdečne

kancelária rektora UNIZA

  1. Soviarová

www.uniza.sk

Dobry den,

tymto problemom sa zaoberalo viacero kolegov z Katedry fyziky. Zaver je, ze sa stotoznujeme s nazorom pana Martina Mojzisa ako uznavanej vedeckej kapacity v tomto odbore a nevznikol iny pohlad na tento rozpor.

S pozdravom prof. Ing. Dusan Pudis, PhD., veduci Katedry fyziky

18. september 2018 8:08, „Rektor ŽU“

 

Viacej informácií o tomto objave nájdete na tejto stránke a ak by ste vedeli o fyzikovi, ktorý je ochotný zaujať stanovisko, tak nám dajte vedieť. To by urýchlilo realizáciu výroby takýchto pohonov, ktoré sú niekoľkonásobne účinnejšie než doteraz používané pohony.

https://new-physics3.webnode.sk/projekty/

Pavol Nemeš                   pavolnemes@gmail.com

Prelom v boji s pandémiou, alebo ako sa dá ukončiť lockdown bezpečne.

12.02.2021

Predstavte si, že pred cestou do školy, práce, alebo aj na spoločenské podujatie, či do reštaurácie si nasadíte ochranné rúško, ktoré dokáže odhaliť vírus Covid 19 vo Vašom dychu. Stačí vybaviť ochranné rúško, alebo respirátor indikačnou látkou tak, že vírus bude zistený v dychu človeka a podobne, ako to je pri antigénových testoch. V prípade ak je osoba [...]

Vyvrátenie zákona o zachovaní energie?

31.05.2020

Podarilo sa nám to, čo takmer všetci považujú za nemožné? Paradoxne sme mali riešenie priamo pred očami. Posúďte sami, či táto nová technológia znamená energiu zadarmo pre každého. V tomto krátkom videu je vysvetlený princíp fungovania: https://www.youtube.com/watch?v=SV2IARAOoZc&feature=youtu.be

Čo sa učí na našich školách a čo je realita.

19.05.2020

Ak chcete zistiť ako to je s odstredivou silou, pravdepodobne natrafíte na podobné tvrdenie: Jedným z prominentných vinníkov, zodpovedných za zmätky spojené s odstredivou silou, je aj zakladateľ modernej kozmonautiky Wernher von Braun. Ten vysvetľoval pohyb družíc po kruhových dráhach rovnováhou medzi odstredivou a gravitačnou silou. Nuž, aj géniovia majú slabšie chvíľky. [...]

Volodymyr Zelenskyj, Justin Trudeau, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj v Kanade: Moskva musí raz a navždy prehrať. A prehrá

23.09.2023 06:05

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj žiadal Kanadu o podporu až do konečného víťazstva Ukrajiny nad Ruskom.

vchod do restauracie

Hotel v srdci Moskvy, lukratívne chaty aj penzióny. Štát vlastní cez 130 nehnuteľností, kde Slovákom dotuje rekreáciu

23.09.2023 06:00

Vláda ročne vynakladá na financovanie štátnych ubytovacích zariadení desiatky miliónov. Podľa analytikov s nimi hospodári neefektívne

NATO, Fínsko

Najväčšie cvičenie: NATO pripravuje nezlomného obrancu a chystá sa poraziť OCCASUS (Rusko)

23.09.2023 05:45

Severoatlantická aliancia už desaťročia niečo také neurobila. NATO na budúci rok na jar pripravuje najväčšie vojenské cvičenie od konca studenej vojny.

Počúvajte pravdu, víkendový podcast

Pomôžu stranám v kampani útoky na najbližších spojencov? O voliča sa bijú lídri prieskumov, aj strany v zóne ohrozenia

23.09.2023 05:00

Päste v kampani u voličov zabrali, no prekryli skutočný problém Slovenska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 112200x
Priemerná čítanosť článkov: 3300x

Autor blogu

Kategórie