Založ si blog

Pohon novej generácie.

Pohon, ktorý je niekoľkonásobne účinnejší než všetky doteraz používané pohonné jednotky funguje na princípe využívania účinkov odstredivej sily.

V USA bol na tento princíp fungovania udelený patent: (patent môže byť udelený len na zariadenia, ktoré sú priemyselne využiteľné, teda patent nemôže byť udelený na zariadenie, ktoré nefunguje)

http://rexresearch.com/thornson/thornson.htm?fbclid=IwAR0S1J_nvMlaldFuL2n_zBaMVbBICfnOBmVMI9bqaVAHn9ThW1H96XYb0JI

Na tomto videu sú zariadenia pracujúce na tomto princípe:

https://www.youtube.com/watch?v=nIt661hfr9c

Ale až náš rotor rozdeľujúci a usmerňujúci účinky odstredivej sily predstavuje riešenie tohto pohonu, ktorý je možné efektívne využívať na pohon dopravných prostriedkov.

Tento rotor je schopný permanentne zvyšovať rýchlosť hnaného zariadenia, pretože vďaka využívaniu účinkov odstredivej sily nie je pre vyvolanie pohybu a teda aj zrýchľovania nutné pôsobenie sily z vonku ako tomu je pri doteraz používaných pohonoch.

 

Maximálna rýchlosť je obmedzená len konštrukčnými vlastnosťami hnaného zariadenia, teda je možné dosiahnuť akúkoľvek rýchlosť akú dokáže konštrukcia vydržať.

 

Na tento vynález (rotor) je podaná žiadosť o udelenie patentu na Slovensku.

Popis fungovania je na tejto stránke:

https://save-the-world24.webnode.sk/

Prelom v boji s pandémiou, alebo ako sa dá ukončiť lockdown bezpečne.

12.02.2021

Predstavte si, že pred cestou do školy, práce, alebo aj na spoločenské podujatie, či do reštaurácie si nasadíte ochranné rúško, ktoré dokáže odhaliť vírus Covid 19 vo Vašom dychu. Stačí vybaviť ochranné rúško, alebo respirátor indikačnou látkou tak, že vírus bude zistený v dychu človeka a podobne, ako to je pri antigénových testoch. V prípade ak je osoba [...]

Vyvrátenie zákona o zachovaní energie?

31.05.2020

Podarilo sa nám to, čo takmer všetci považujú za nemožné? Paradoxne sme mali riešenie priamo pred očami. Posúďte sami, či táto nová technológia znamená energiu zadarmo pre každého. V tomto krátkom videu je vysvetlený princíp fungovania: https://www.youtube.com/watch?v=SV2IARAOoZc&feature=youtu.be

Čo sa učí na našich školách a čo je realita.

19.05.2020

Ak chcete zistiť ako to je s odstredivou silou, pravdepodobne natrafíte na podobné tvrdenie: Jedným z prominentných vinníkov, zodpovedných za zmätky spojené s odstredivou silou, je aj zakladateľ modernej kozmonautiky Wernher von Braun. Ten vysvetľoval pohyb družíc po kruhových dráhach rovnováhou medzi odstredivou a gravitačnou silou. Nuž, aj géniovia majú slabšie chvíľky. [...]

dve percentá dane, Pravda, 2%

PRO ARCHAEOLOGIA CLASSICA

02.02.2023 00:26

Sme nepolitické, dobrovoľné a záujmové združenie profesionálov a laických záujemcov propagujúcich antickú kultúru, jej dedičstvo a tradíciu na území SR.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Príbeh včely

02.02.2023 00:22

Poslaním OZ je osveta včelárenia, prepojenie prostredia, v ktorom žijeme s našimi dennými aktivitami a životom hospodársky významných zvierat - našich včiel.

Veslársky klub Šintava

Veslársky klub Šintava

02.02.2023 00:18

Veslársky klub Šintava je jedným z 5 klubov na Slovensku, venuje sa najmä práci s mládežou a za svoju 38 ročnú existenciu vychoval niekoľko reprezentantov.

dve percentá dane, Pravda, 2%

Detské srdce

02.02.2023 00:14

Zlúčené zariadenie sociálnych služieb: Slniečko - domov sociálnych služieb a rehabilitačné stredisko v Prešove.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 34
Celková čítanosť: 106985x
Priemerná čítanosť článkov: 3147x

Autor blogu

Kategórie