Založ si blog

Súboj faktov s hlúposťou, alebo voľná energia na dosah.

 

Myslím si, že môžeme za hlúposť označiť stav, keď vedecká elita našej spoločnosti odmieta preveriť fakty poukazujúce na chyby v niekoľkých fyzikálnych zákonoch a to len z toho dôvodu, že títo vedci také niečo považujú za nemožné.

Vedci jednoducho ignorujú predložené dôkazy o funkčnosti takéhoto zariadenia.

To bol dôvod, prečo bolo podané trestné oznámenie, keďže ignorovaním možnosti takúto technológiu využívať sa vedci dopúšťajú trestného činu všeobecného ohrozenia podľa § 285 Trestného zákona.

Dňa 30. Mája 2018 okresná prokuratúra Bratislava l odovzdala toto trestné oznámenie na vybavenie poverenému príslušníkovi PZ Obvodného oddelenia Staré mesto – západ Odboru poriadkovej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava l.

Tým sa dostáva tento súboj faktov proti hlúposti do fázy, keď v priebehu vyšetrovania bude nutné konfrontovať predmetné fakty s odmietavým postojom vedcov zo Slovenskej akadémie vied.

Možno si poviete, že vás také niečo nezaujíma, ale práve tento objav sa dotýka bytostne každého z nás, pretože sa jedná o vyriešenie problematiky globálneho otepľovania, zbavenia sa závislosti na fosilných palivách a ochranu životného prostredia vo forme, aká tu doteraz nebola a to len preto, že vedecká elita našej spoločnosti také niečo považovala za nemožné.

Nie som spisovateľ a predsa som napísal knihu, ktorá zmení svet ako ho poznáme.

https://rovnica-sveta2.webnode.sk/

Nie som fyzik a predsa som dokázal, že hneď niekoľko fyzikálnych zákonov je nesprávnych.

https://rovnica-sveta2.webnode.sk/projekty/

Nie som svätec a predsa som prišiel na to, ako sa dá náš svet vyliečiť a zachrániť.

https://save-the-world24.webnode.sk/

Zdajú sa vám tieto slová silné? Tak si počkajte na konfrontáciu predmetného objavu s vedcami zo SAV a potom posúďte kto má pravdu.

Ak chcete sledovať, ako tento súboj dopadne, tak o tom budeme informovať na facebook – u v skupine klub 2012:

https://www.facebook.com/groups/126598297492479/

Pavol Nemeš

Naplnenie Nostradamovho proroctva?

02.08.2019

V jednom z Nostradamových proroctiev je poukázané v súvislosti s letom ľudskej posádky na Mars na pohon, ktorého výkon stále rastie, namiesto aby sa znižoval. Pohonná jednotka o ktorej je reč viac »

Energia zadarmo?

23.01.2019

Je možné zostrojiť funkčný generátor na takzvanú voľnú energiu? Sú ľudia, ktorý veria, že perpetuum mobile je možné zostrojiť a niektorý sa o to dokonca aj pokúšajú. Sú ľudia, ktorý viac »

Toto má byť elita našej spoločnosti? 2

09.12.2018

Fyzici nie sú schopní reagovať na skutočnosť, že v praxi používané zariadenia fungujú v rozpore s fyzikálnymi zákonmi a to len preto, že sa to nestotožňuje s ich presvedčením o nedotknuteľnosti viac »

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Minimálny plat až 650 eur?

22.08.2019 13:33

Minimálna mzda by mala prudko vzrásť. Najsilnejšia vládna strana Smer totiž navrhuje najnižší plat pevne stanoviť ako 60 percent priemernej mzdy.

Agrokomplex

Agrokomplex patrí poľnohospodárom. Na úrode sa podpísala klíma

22.08.2019 13:31

Vyše 650 vystavovateľov z 12 krajín sa predstavuje na 46. medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstave Agrokomplex.

Agent, ticho, ústa, pssst, tajná služba

Južná Kórea neobnoví dohodu o zdieľaní tajných informácií s Japonskom

22.08.2019 13:26

Soul uviedol ako dôvod svojho kroku zmenu podmienok bezpečnostnej spolupráce, ktorú možno pripísať obchodným reštrikciám zavedeným Tokiom.

nemocnica, sanitka, levice

Fico stále odmieta navrhnutú reformu nemocníc, s riešením vlády je spokojný

22.08.2019 12:53

S ministerkou zdravotníctva Andreou Kalavskou je šéf Smeru ochotný sa znova stretnúť.